„Blaze tomu, kdo rád vzpomíná svých otců, kdo vesel baví posluchače o jejich činech, jejich velikosti, a s tichou radostí vidí sebe připojena na konec té krásné řady.“

Johann Wolfgang von Goethe

Zveme vás na živý webinář

Přechodové rituály

21.5.2018, 20:00 h

pondělí, na vašich online zařízeních

Chci se přihlásit na webinář

O čem budeme hovořit:

Téma přechodových rituálů se pomalu dostává do širšího povědomí západní společnosti. A i proto je dobré vysvětlit, co to vlastně je, co jsou důležité podmínky a atributy, které by měl přechodový rituál splňovat, aby se tak mohl nazývat. O přechodových rituálech si tedy mj. povíme:

  • jaké je jejich místo v životě, jejich smysl, účel
  • kde a kdy se objevily, kde se dnes tak najednou vzaly
  • jaký má zejména pro mladého člověka dopad
  • jaké s nimi máme už zkušenosti
  • odpovíme na vaše dotazy dole v komentářích

Prostor pro vaše dotazy:

Na maximum dotazů odpovíme během živého vysílání. Na ostatní odpovíme písemně.

  1. Petr Hadač napsal:

    Pokud nevidíte vysílání na této stránce, klikněte zde: https://youtu.be/LREUGM_6Tw0

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.

Účastníci webináře:

Zdenek Weber
Zdenek Weber

Mentor výcviku Mužská síla. Otec tří dětí, šťastný partner, manažer a lídr sociálně prospěšných projektů. Tématům souvisejících s mužským životem se aktivně věnuji od roku 2002. Od roku 2006 vedu výcviky, semináře a večerní kruhy, osobní mentoring a konzultace.

Martin Černohorský
Martin Černohorský

Spojuji zdánlivě nespojitelné. Podnikání a duchovno. Peníze a smysl. Chaos a řád. Rodinu a práci. Provázím lidi na cestě životem až k místu, kde cítí že Život.je .

Ivan Čáslavský
Ivan Čáslavský

Od roku 2003 trvale žiju na Novém Zélandu, kde se během školních prázdnin podílím na přechodových rituálech pro kluky od 13 let. Máme i program pro otce, kteří zatím v životě neměli to štěstí být převedeni do dospělosti. Já sám mám dvě děti a s mým 13letým synem se připravujeme na jeho přechod letos na podzim.

Pavel Kučera
Pavel Kučera

Manžel, otec dvou dětí, spolumajitel firmy Team test, lektor Prázdninové školy Lipnice. Šest let pořádám kurzy pro muže Quo Vadis, také víkendy pro Otce a syny, Otce a dcery a Matky a syny. V srpnu startujeme 14denní kurz Transition pro kluky 16-21 let, jehož součástí je přechodový rituál s účastí rodičů.

Petr Hadač
Petr Hadač

Koordinátor OTA v Jihomoravském kraji, spolu-tvůrce Taťkária, mentor výcviku Mužská síla, facilitátor councilů, kouč a lektor. Můj zájem o výchovu a vedení dětí mě mimo jiné přivedl i ke smíření se s mými rodiči, uznání jejich láskyplné péče a pochopení širších i hlubších vztahů v rodině.

Chci se přihlásit na webinář

Pokud vás náš projekt zaujal, přihlašte se o další informace.
Máte dvě možnosti:

Jsem otec a mám vážný zájem zapojit se do projektu!

Tyto informace nám slouží pro vaše snadnější zapojení do programu. Po jeho ukončení vymažeme informaci o otcovství. Zachování ostatních informací si s vámi znovu potvrdíme.

Nejsem otec, ale chci od vás dostávat informace.

Ideální je vyplnit všechny informace. Město pobytu potřebujeme vědět kvůli přiřazení vašeho kontaktu k regionálnímu organizátorovi. Po jeho projektu si zachování informací o vás znovu potvrdíme.