„Moudrý otec, kdo zná své dítě.“

William Shakespeare

Taťkárium 2018

Prohloubení a utužení vztahů mezi otcem a dětmi, projev mužské lásky k dětem, uzdravování vztahů s dětmi, obohacení dětí o nové mužské a dětské přátele.

Kapacita Taťkária na Skalce je naplněná. Pokud jste uvažovali o přihlášení, kontaktujte Petra Hadače na info@otecvakci.cz. Můžete být náhradníky, obzvlášť, pokud chcete spát ve vlastním stanu.

9. - 15. července 2018

Skalka 22, Skalka u Doks

Táto, je to tu.

Zde se nyní můžeš přihlásit na červencové Taťkárium 2018, které pořádáme v krásném kraji Karla Hynka Máchy - na Skalce 22.

Letos nás bude oproti loňskému roku více, až 20-30 tátů a jejich děti. Program bude pestrý, ale volný, velmi svobodný a věříme, že uzdravující, posilující, krásný a téměř nezapomenutelný. Určitě využijeme blízké Máchovo jezero na hrátky a koupání, vloni to bylo příjemné osvěžení a velká radost. Je možné se podívat i na nedaleký hrad Bezděz.


V letech 2017 a 2018 jsou Taťkária organizována v rámci projektu OTA - otec v akci a budou tak podpořena z grantu EU (Evropský sociální fond).

Zde je shrnutí toho klíčového:

 • Za sebe jako otce na tomto Taťkáriu hradíš pouze svoji stravu. Ostatní (pobyt, prostory potřeby pro program, lektorné atd.) máš uhrazeno z projektu OTA - otec v akci.
 • Za děti uhradíš náklady za pobyt, stravu a potřeby pro program (děti z projektu bohužel podpořit nelze)
 • Taťkárium začíná 9.7. odpoledne, první jídlo je večeře. Končí 15.7. po obědě.

Vyplněním přihlášky níže zaregistruješ sebe i své dítě/děti na červencové Taťkárium 2018, pořádané na Skalce 22.

Pár dnů po jejím odeslání ti e-mailem přijdou informace o způsobu úhrady zálohy. Teprve úhradou zálohy 2800 Kč (za stravu pro tebe) nabývá tvoje přihláška na závaznosti. Doporučujeme nečekat s platbou příliš dlouho. Kapacita akce je 40 tátů (a k tomu jejich děti, samozřejmě :-))

Informace o záměru a smyslu jsou na stránkách Taťkária. Na této stránce sice píšeme i o místu konání na Kubasově chalupě, ale záměr a smysl je stejný 🙂 Program bude podobný.


Kolik tě to bude stát?

Přihlašovací záloha 2800 Kč bude použita na pokrytí nákladů, které nepokryje rozpočet projektu, hlavně na tvou stravu. Tato záloha zároveň stvrzuje tvé přihlášení.

Záloha se platí převodem na:
č.ú.: 2801427716 / 2010 (Fio banka)
IBAN: CZ9620100000002801427716
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX
Variabilní symbol: Tvé telefonní číslo
Zpráva pro příjemce: Tvé jméno

UPOZORNĚNÍ: Pokud máš adresu trvalého bydliště mimo ČR, tak se nám ozvi.

Náklady na 1 dítě jsou následující:

 • 4900 Kč při spaní na posteli v pokoji v budově
 • 4250 Kč při spaní na matraci v meditárně, ve vlastním spacáku
 • 3600 Kč při spaní ve vlastním stanu

Platba za děti se hradí na místě.


Jaký program můžete očekávat?

 • veškerý program je dobrovolný a respektuje potřeby dětí i otců
 • ranní councily tátů
 • hry a činnosti podporující prohlubování a utužování vztahů mezi táty a jejich dětmi
 • možnost výletů - objevovat nedaleký hrad Bezděz, stavět z písku u Máchova jezera...
 • program budeme mít nejen pro všechny dohromady, ale i pro tři různé věkové kategorie dětí zvlášť
 • promítání
 • Kopu srandy, psiny, zábavy, štěstí a smíchu (ze kterého vás možná budou bolet čelisti)

Takže pokud s tím vším ladíš, přihlas se:

Kapacita Taťkária na Skalce je naplněná. Pokud jste uvažovali o přihlášení, kontaktujte Petra Hadače na info@otecvakci.cz. Můžete být náhradníky, obzvlášť, pokud chcete spát ve vlastním stanu.

Taťkárium 2018 pro vás připravují chlapi z mužského kruhu:

Petr Hadač
Petr Hadač
Telefon: 608 470 704
E-mail: info@petrhadac.com

Už v dětství jsem měl přezdívku filozof, stále jsem hledal odpovědi na těžké otázky. Po přečtení mnoha moudrých knih jsem si uvědomil, že to samo o sobě nestačí, že změna přichází až s činy. Absolvoval jsem 3-leté sebezkušenostní studium filozofie Principy života, on-line program Cesta pravého muže, roční výcvik Mužská síla, který od roku 2017 spolu-vedu na Slovensku, roční výcvik Mužská sexualita. Pracuji jako kouč a mentor osobního rozvoje. Facilituju mužské a mužsko-ženské kruhy v Brně. Vlastní děti zatím nemám, zato má partnerka má děti tři 🙂 Rok života jsem strávil v USA jako au-pair. Dětem se snažím dávat to, co mi v mém dětství chybělo nejvíc - kontakt, bezpečí, ujištění, oporu, povzbuzení, čas, naslouchání, uznání emocí a pocitů, vlídné slovo a humor.

Míra Žák
Míra Žák

Míra dlouhodobě působí v Prázdninové škole Lipnice. Je to ledovcový průvodce a organizuje neobyčejné námořní sebe-zkušenostní akce. Web miroslavzak.cz.

Michal Bartoň
Michal Bartoň